Členství

Členem se může stát každý, kdo hraje golf nebo jej chce teprve začít hrát.

Ceník členství pro rok 2022 byl stanoven valnou hromadou World Elite Golf Club z.s. (zkr. WEGC) na 1 990,- Kč.

Členství zahrnuje:

1. poplatek ČGF. Registrační kartu obdržíte přibližně do 4 až 6 týdnů (při vstupu na začátku sezóny to však není dříve, než po konferenci ČGF, která bývá v březnu, kartu tak obdržíte přibližně v polovině dubna) po úhradě poplatku (záleží na ČGF, jak rychle ji vyrobí). Zaregistrováni v klubu a současně na federačním serveru budete však už bezprostředně po uhrazení poplatku a vyplnění přihlášky.

2. zdarma green fee na konání mistrovství klubu, pořádaného na některém z partnerských hřišť .

3. voucher na Advanced Fitting od společnosti Golf Gear

Voucher na fitting

1. slevy od partnerů klubu a reciprocity

Pokud byste se chtěli stát členy WEGC, stačí vyplnit přihlášku přímo  ZDE.  Nebo ke stažení zde: prihlaska_PDF, a tu pak vyplněnou a podepsanou zašlete e-mailem na t.houdek@wegc.cz.

Členský poplatek ve výši: 1 990 Kč uhraďte bankovním převodem přímo na účet klubu: 2900317109 / 2010 -  FIO banka a.s.

Vaše rodné číslo bez lomítka uveďte jako variabilní symbol a do poznámky napište Vaše celé jméno.

Novinkou pro rok 2021 je možnost hrát na hřišti v Poděbradech za zvýhodněné ceny PO - 590Kč / ÚT - PÁ - 650 Kč a VÍKEND - 890 Kč

Na hřišti ve Mstěticích za zvýhodněné ceny PO - 500     Kč / ÚT - PÁ - 900 Kč a VÍKEND - 1090

V případě zájmu o hru za zvýhodněné ceny, je potřeba si hru v počtu nejméně 4 green fee předplatit. Platbu je potřeba provést opět do 31.12.2021
Při platbě uveďte prosím své r.č. jako VS a jméno a příjmení do poznámky platby, včetně hřiště a vybraných dnů.