Členství

Členem se může stát každý, kdo hraje golf nebo jej chce teprve začít hrát.

Ceník členství pro rok 2018 byl stanoven valnou hromadou World Elite Golf Club z.s. (zkr. WEGC) na 1 990,- Kč.

Členství zahrnuje:

1. poplatek ČGF. Registrační kartu obdržíte přibližně do 4 až 6 týdnů (při vstupu na začátku sezóny to však není dříve, než po konferenci ČGF, která bývá v březnu, kartu tak obdržíte přibližně v polovině dubna) po úhradě poplatku (záleží na ČGF, jak rychle ji vyrobí). Zaregistrováni v klubu a současně na federačním serveru budete však už bezprostředně po uhrazení poplatku a vyplnění přihlášky.

2. zdarma green fee na konání mistrovství klubu, pořádaného na některém z partnerských hřišť (mistrovství 2014 bylo na GC Barbora, 2015 na KGC Malevil; v roce 2016 bylo mistrovství na Darovanském Dvoře zrušeno, ale uskutečnilo se zde následujícím roce 2017).

3. pojištění GOLFPLAN Bogey (člen klubu získává v prvním roce členství golfové pojištění"Bogey" zdarma.
    V dalších letech pak může čerpat v případě prodloužení 30% slevu na jakýkoliv pojistný produkt.)
  4. voucher na Advanced Fitting od společnosti Golf Gear

Voucher na fitting

1. slevy od partnerů klubu a reciprocity

Pokud byste se chtěli stát členy WEGC, stačí vyplnit přihlášku přímo  ZDE.  Nebo ke stažení zde: prihlaska_PDF, a tu pak vyplněnou a podepsanou zašlete e-mailem na t.houdek@wegc.cz.

Členský poplatek ve výši: 1 990 Kč uhraďte bankovním převodem přímo na účet klubu: 2900317109 / 2010 -  FIO banka a.s.

Vaše rodné číslo bez lomítka uveďte jako variabilní symbol a do poznámky napište Vaše celé jméno.